Ezoteryczne rytuały z użyciem roślin i ziół

Seans z wróżką to nie tylko wróżby. Wróżka z Lublina opowiada o możliwościach
4 czerwca 2020
Najlepsze rytuały na przyciągnięcie miłości
29 listopada 2021

Ezoteryczne rytuały z użyciem roślin i ziół

Poznaj magiczną moc roślin i ziół!

Większość łatwo dostępnych ziół i roślin posiada właściwości magiczne, dlatego warto korzystać z nich przeprowadzając rozmaite rytuały w dziedzinie szeroko pojętej ezoteryki. Podstawowa znajomość magicznych rytuałów z użyciem ziół i roślin może poprawić kontrakt z aniołami, polepszyć relacje w związkach partnerskich czy ułatwić oczyszczenie duszy ludzkiej ze złej energii. Umiejętne stosowanie olejków eterycznych, tajemnych eliksirów albo też preparatów z poszczególnych części rośliny (np. kwiatów, nasion, cebul, łodyg, czy korzeni) pomogą rozwinąć Twój twórczy potencjał, otworzą trzecie oko albo uatrakcyjnią zabiegi zwane rytuałami obfitości.

  • Rytuały oczyszczające Twoje wnętrze

Ich celem jest pozbycie się wszelkiej złej aury, podczepów energetycznych albo wzmocnienie czakr. Jeśli interesują Cię magiczne rytuały z użyciem ziół i roślin, koniecznie poznaj właściwości kadzideł  z nich wykonanych. Przykładem rośliny idealnej do okadzania
i wypędzania złej energii jest znana już w czasach starożytnych mirra.

  • Rytuały wzmacniające i leczące choroby

Tego rodzaju magiczne rytuały z użyciem ziół i roślin warto przeprowadzać z zastosowaniem białych świec i zdjęcia potrzebującej leczniczego wsparcia osoby. Specjaliści w zakresie ezoteryki chętnie wykorzystują do tego celu bylicę pospolitą i bylicę piołun. Rośliny te chronią przed chorobami i ułatwiają szybki powrót do zdrowia. Dzięki nim łatwo zerwiesz z nałogiem i usprawnisz działanie wszystkich czakr.

  • Zabiegi służące płodności

Czy ezoterycy pomogą Ci wreszcie zostać mamą? Ich magiczne rytuały z użyciem ziół i roślin nie zastąpią wizyt u specjalisty od leczenia niepłodności, ale mogą stanowić ich uzupełnienie, poprawić samopoczucie i poczucie własnej wartości u kobiet zmagających z problemem zajścia w upragnioną ciążę. Podczas przeprowadzania magicznych rytuałów z użyciem ziół i roślin od lat z powodzeniem wykorzystuje się np. chmiel (ułatwiający zajęcie w ciążę), pietruszkę (regulującą cykl miesięczny), tatarak (wspomagający pomyślny przebieg stanu błogosławionego).

  • Zioła i rośliny a prośby o szczęście i powodzenie

Magiczne rytuały z użyciem roślin i ziół bardzo często mają na celu zapewnienie ludziom powodzenia w ważnych dla nich sprawach oraz poczucie satysfakcji kojarzonej ze spełnieniem, dobrostanem, wypełnianiem życiowej misji. W tym celu wykorzystuje się świece w kolorze zielonym lub błękitnym oraz okadza ołtarz za pomocą dymu z białej szałwii.

  • Rytuały służące rozwojowi duchowemu

Ezoteryka kojarzy się z wiedzą i zdolnościami dostępnymi tylko dla wybranych. Dzięki magicznym rytuałom z użyciem roślin i ziół możesz też przygotować się na to, co stanie się w przyszłości i wyruszyć na ścieżkę duchowego rozwoju. Okazuje się, że rośliną przydatną w zgłębianiu ezoterycznych tajemnic są owoce jarzębiny. Spożywanie ich podczas ezoterycznych rytuałów może poszerzyć pole świadomości, ułatwić korzystanie z własnej intuicji. Z kolei medytacje pod drzewem jarzębiny doładowują człowieka dobrą energią, ułatwiają podejmowanie decyzji.

Magiczne rytuały z użyciem roślin i ziół to obecnie jedna z najciekawszych gałęzi współczesnej ezoteryki. Zgłębiając ich tajemnice możemy kultywować tradycje naszych przodków i uporać się z wieloma kłopotami obecnymi w naszym codziennym życiu. 

Komentarze są wyłączone.