Seans z wróżką to nie tylko wróżby. Wróżka z Lublina opowiada o możliwościach

Tarot
Czy ludzie słusznie boją się Tarota?
3 grudnia 2019

Seans z wróżką to nie tylko wróżby. Wróżka z Lublina opowiada o możliwościach

Kiedy najczęściej odwiedza się wróżkę? Pewnie wtedy, gdy życie przybiera nieoczekiwany bieg, a w głowie narastają pytania o niepewną przyszłość. Są tacy, którzy zgłaszają się po poradę z ciekawości lub z zamiarem przygotowania się na to, co nadejdzie. Czy odpowiadanie na proste pytania o przyszłość to jedyne, czym zajmuje się ezoteryka? Oczywiście, że nie. Nie wszystkie jej dziedziny są jednak równie popularne, a co za tym idzie, ludzie często nie proszą wróżki o pomoc, bo zwyczajnie nie wiedzą, że mogą skorzystać z jej wsparcia. O tym, jak szeroki jest tak naprawdę zakres działania ezoteryki w ludzkim życiu, najlepiej opowie ktoś, kto poświęcił jej całe swoje życie. Arkadia, czyli wróżka z Lublina z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym, zachęca nie tylko do szerszego korzystania z kart tarota, ale także do dbania o swoje zdrowie poprzez zabiegi energetyczne Reiki.

Wróżka z Lublina nie zawsze odpowiada na pytania

Ezoteryka to bardzo obszerna dziedzina, w której skład wchodzi wiele specjalizacji. Wśród nich zaledwie kilka skupia się na uzyskiwaniu odpowiedzi na pytania o przyszłość. Jednocześnie każda z nich może wnieść do życia wiele korzyści, jeśli tylko w odpowiedniej sytuacji poszuka się porady doświadczonego ezoteryka. Wróżki specjalizują się w wybranych przez siebie dziedzinach duchowości, ponieważ jest ich tak wiele, że niemal zupełnie niemożliwe byłoby dogłębne poznanie wszystkich.

Skoro wróżby to nie tylko pytania i odpowiedzi, a seans z wróżką może wnieść do życia znacznie więcej niż wyłącznie zarysy przyszłości, w jakich jeszcze sytuacjach można zgłosić się po poradę do doradcy duchowego? Okoliczności takie licznie wymienia wróżka z Lublina podkreślając, że duchowość towarzyszy przecież człowiekowi zawsze i wszędzie.

  1. Pierwszym przykładem może być zwykły pech czy pogorszone samopoczucie. Nic Ci nie wychodzi? Ciężko pracujesz, a mimo tego wciąż nie widzisz żadnych efektów? Wszyscy wokoło powtarzają, że doświadczasz po prostu gorszego okresu w swoim życiu, a Ty zrobiłbyś wszystko, aby znów odzyskać siłę i wiarę w siebie? Być może przyda Ci się oczyszczanie energetyczne, a nawet zdjęcie ewentualnego uroku.
  2. Nie trzeba czuć się źle, żeby chcieć się rozwijać duchowo. Wróżka z Lublina Arkadia zawsze z otwartymi rękami wita u siebie wszystkich, którzy chcą nad sobą pracować. W ezoteryce nie brakuje narzędzi, które w tym pomagają. Wkrótce możesz lepiej panować nad emocjami, świadomie decydować o sobie i nie przejmować się tym, na co nie masz wpływu.
  3. Chociaż wróżby nigdy nie powinny zastępować wizyty u lekarza, istnieją dziedziny ezoteryki, które są w stanie istotnie wesprzeć zdrowie fizyczne. Męczą Cię bliżej nieokreślone dolegliwości? Czujesz się ciągle zmęczony i masz problemy z zasypianiem? A może chciałbyś mieć więcej energii do walki z chorobą? Wróżka z Lublina może mieć na to rozwiązanie.

Tarot – droga przez przeszłość, teraźniejszość i przyszłość

Karty tarota są szczególnie znane z udzielania wyjątkowo trafnych odpowiedzi na temat przyszłości. Po opanowaniu podstaw sztuki zadawania pytań, tarot szybko pokaże jednak, że potrafi znacznie więcej. Tym, którzy nie wiedzą jak sformułować swoje pytania, chętnie pomoże w tym wróżka. Lublin ma swoją lokalną specjalistkę, na szczęście Arkadia udziela także porad na odległość dla mieszkających w innych częściach Polski.

Co ciekawe, tarot daje wgląd również w przeszłość człowieka i doświadczenia, które go ukształtowały. Na tle osobistej historii w kartach maluje się osoba z dokładnie nakreśloną aktualną sytuacją. Udany rozkład kart może pokazać rozwój duchowy, zarysy przyszłości i wskazówki, które są w stanie na tę przyszłość wpłynąć.

Wróżka z Lublina przez lata swojej pracy z ludźmi wielokrotnie spotkała się z sytuacją, w której uzyskana z kart tarota wróżba przepowiadała mało korzystną wizję wydarzeń. Czy po podaniu odpowiedzi na pytania kończy się praca wróżki? Oczywiście, że nie. Każdy człowiek ma pełen wpływ na swoje życie i szczególnie w takich właśnie okolicznościach warto o tym przypominać. Tarot daje wyjątkową możliwość podania wskazówek odnośnie tego, co można zrobić, aby nie dopuścić do pewnych wydarzeń.

Reiki – wpływ energii życiowej na zdrowie i samopoczucie

Wizyta u wróżki nigdy nie powinna zastępować konsultacji z lekarzem, kiedy problemem jest rzeczywista dolegliwość fizyczna. Często jest jednak tak, że cała masa lekarzy nie potrafi określić, na czym polega problem, a pacjent każdy dzień swojego życia przechodzi z bólem i złym samopoczuciem. Ezoteryka poza wsparciem duchowym może zaoferować techniki, które w krajach wschodu praktykuje się nawet w publicznych placówkach medycznych. Oczywiście mowa o terapii Reiki, która do poprawy stanu zdrowia wykorzystuje energię życiową. Wróżka Lublin Arkadia czyli Wielki Mistrz Reiki jako kilka sytuacji, w których przekaz odpowiedniej energii może okazać się bardzo pomocny, podaje między innymi:

  • problemy ze snem i odpoczynkiem,
  • trudności z leczeniem długotrwałych infekcji,
  • długotrwale obniżone samopoczucie,
  • nieustępujący stres,
  • brak równowagi psychicznej.

Również wtedy, gdy leczenie prowadzone jest przez specjalistów medycyny, przekaz energii Reiki może pozytywnie wpłynąć na przebieg całej terapii i wesprzeć pacjenta w walce o własne zdrowie.

Wróżbita Oskar Rybczyński Saleos
Zajmuję się magią, rytuałami, oczyszczaniem, ale przede wszystkim kartami Tarota. Obecnie pracuję z kartami Aleister’a Crowley’a (w zasadzie Edwarda Alexandra Crowley’a), które dzięki pracy brytyjskiej malarki pani Friedy Harris zyskują w moich oczach największą symbolikę i szczegółowość. Te karty łączą nie tylko wróżby na przyszłość. Karty Crowley'a to przede wszystkim podróż w świat Wielkich i Małych Wtajemniczeń Tarota - to magia. Sama praca z tymi kartami jest niczym rytuał. To nie zwykłe wróżby online. To połączenie tarota, mocy żywiołów i numerologi.

Komentarze są wyłączone.