Wampiryzm w ezoteryce

Sekrety wróżenia z fusów od kawy i herbaty
19 stycznia 2022
Wróżby ze snów czyli onejromancja
24 stycznia 2022

Wampiryzm w ezoteryce

Każdy z nas słyszał chyba o postaciach wampirów i widział niejeden film o tych krwiożerczych bestiach. Ale czy zastawialiście się, kim są wampiry, z którymi mogą skutecznie poradzić sobie zwłaszcza specjaliści w zakresie ezoteryki? Warto rozumieć, czym jest wampiryzm energetyczny  i jak zwalczać tego rodzaju formę pasożytowania na człowieku. Świadomość tego ułatwi nam zrozumienie, jak ważną rolę w odpędzaniu wampirów z naszego życia odgrywają doświadczone wróżki oraz doświadczeni wróżbici.

Wampiryzm energetyczny – podstawowe znaczenie

Wampiryzm w sztuce ezoterycznej kojarzony jest zwykle z pasożytowaniem na energii życiowej lub duchowej z otoczenia. Istota określana mianem wampira energetycznego świadomie lub nieświadomie zabiera nam dobrą energię, dzięki której nasz organizm może prawidłowo funkcjonować, a my sami mamy dostęp do swojej podświadomości, możemy cieszyć się dobrą intuicją.  Zdaniem ezoteryków współczesnych ludzi najczęściej nękają wampiry żerujące na siłach witalnych, ale zdarzają się też osoby poszkodowane przez wampiry kradnące energię typowo duchową.

Rodzaje wampirów w ezoteryce i psychologii

Warto zdać sobie sprawę, że większość teorii psychologicznych na temat wampirów znajduje swoje odzwierciedlenie w przekonaniach bliskich doświadczonym wróżkom i wróżbitom, którzy przepowiadają przyszłość z kart Tarota albo zajmują się numerologią.  Do najczęściej  wymienianych kategorii wampirów energetycznych zalicza się te świadome i te nieświadome swojego pejoratywnego działania na człowieka.

Wampir świadomy to ktoś, kto z premedytacją, w ściśle zaplanowany sposób wykorzystuje swoje zdolności do pozyskiwania energii od innych osób. Odrębną grupę stanowią tutaj wampiry nieświadome – zalicza się do nich osoby poważnie chore psychicznie lub fizycznie, albo duchy tragicznie zmarłych osób. Wampiry energetyczne w sposób niezaplanowany dążą do samoocalenia, w tym celu zaczynają pasożytować na energii życiowej lub duchowej silnych osób ze swego otoczenia.

Kiedy podejmujemy zagadnienie wampirów energetycznych, powinniśmy też wspomnieć o drugiej ich kategorii – czyli wampirach zwanych fizycznymi oraz niefizycznymi. Wampiry fizyczne to istoty żywe –  ludzie (np. zaborczy partner, natrętna przyjaciółka)  i niektóre zwierzęta np. (koty, wilki) bazujące na naszej energii witalnej, przy czym wcale nie muszą to być wampiry o typowo krwiożerczych zapędach. Z kolei do drugiej kategorii – wampirów niefizycznych  zalicza się całą obfitość bytów eterycznych, astralnych np. duchy, chochliki, larwy. 

Skuteczna walka z wampirami energetycznymi

Problemy z wampirami energetycznymi są często lekceważone przez ludzi, dlatego wielokrotnie podejmujemy samodzielną walką z nimi, bez posiadania wiedzy i umiejętności typowych dla doświadczonych wróżek czy wróżbitów. Jeśli chcecie raz na zawsze uwolnić się od wampira energetycznego, powinniście odciąć się od niego energetycznie, a potem wzmocnić swój stan psychofizyczny – tak, aby nie dopuścić do kolejnego natarcia takiej złej istoty lub ducha.

Okazuje się, że skutecznych metod walki z wampirami energetycznymi jest naprawdę wiele – często bazują one na pracy z czakrami, rytuałach z użyciem świec czy też magicznych zaklęć. Jeśli chcecie mieć pewność, że raz na zawsze pozbyliście się swojego energetycznego wampira, skontaktujcie się z wróżką lub wróżbitą specjalizującym się w oczyszczaniu energetycznym.

Komentarze są wyłączone.