Jak można wpłynąć na wróżby?

Tarot tak nie
Tarot – tak czy nie?
23 sierpnia 2019
oczyszczanie
Jak przyciągnąć pieniądze i szczęście do swojego życia? Poprzez oczyszczanie!
25 października 2019

Jak można wpłynąć na wróżby?

tarot

tarot

Porzuć to, co zaprowadzi Cię donikąd

Wiesz, że wróżby pokażą Ci, jak przebiega Twój rozwój? Jest to niezwykle ważna informacja, dzięki której zrozumiesz swoje własne zachowania i wybory. To, czym się otaczasz, w jaki sposób myślisz i w co wierzysz, zmienia rzeczywistość, w której żyjesz. Z jednej strony to podstawowy fakt, o którym mówi Prawo Przyciągania. Nasze myśli i energia, którą wysyłamy od siebie, przyciągają zdarzenia i ludzi, którzy są na tym samym poziomie. Z drugiej strony to zasada, którą znają wszyscy i często nie tłumaczą jej w żaden ezoteryczny sposób. Jeśli bezsprzecznie wierzysz, że w ciągu najbliższego miesiąca znajdziesz pracę - zazwyczaj pojawia się ciekawa oferta. Jeśli zaś sądzisz, że nie znajdziesz jej nigdy - każdy kolejny dzień będzie przynosił jedynie coraz większe rozczarowanie i apatię.

Skoro zatem szukasz pracy, a Tarot Online podpowiada Ci, że będzie to trudne, jak interpretować taką wiadomość? Wróżby przewidują następstwa wydarzeń i patrzą na to, jak się rozwijasz. Mogą wskazać Ci kierunek, jednak nie podejmują za Ciebie działania. Jeśli karty twierdzą, że znalezienie pracy nie będzie łatwym zadaniem, zastanów się, dlaczego tak jest. Skoro to nieodpowiedni moment na składanie aplikacji, może jest coś innego, co możesz zrobić? Poszerzyć swoje kompetencje albo całkowicie zmienić kierunek? Założyć własną firmę, a może po prostu zmienić swoje nastawienie i sposób, w jaki szukasz zatrudnienia? Jeżeli masz pomysł na inne rozwiązanie Twojej sytuacji, sprecyzuj swoje pytanie, a tania wróżka na SMS chętnie na nie odpowie. Pamiętaj, że jesteś panem swojego życia. Nie tkwij w miejscu, w którym niewiele można osiągnąć.

To Ty dajesz kartom moc!

Nawet darmowe wróżby takie jak horoskop tygodniowy bazują na energii. Jeśli tyczą się bezpośrednio Ciebie, informacje, które Ci przekazują, opierają na Twoich własnych wibracjach. Prowadzisz życie na swój sposób, masz określone cechy i umiejętności, kierujesz się konkretnymi wartościami. To, co powie Ci tania wróżka na SMS, którą wybierzesz na portalu, to spojrzenie kart na ogół tych rzeczy w przyszłości. Kiedy lekarz powie Ci, że możesz zachorować, jeśli nie zmienisz swoich nawyków - robisz to. Skoro wróżka mówi, że Twoje życie nie zmierza w dobry kierunku - zmień kierunek.

Niech runy będą z Tobą!

Na pewne rzeczy najlepiej jednak dobrze się przygotować. Czasem po prostu czujemy, że nie wydarzy się już nic dobrego w danej kwestii. Świadomość tego, co nieuchronne, potrafi jednak wnieść do naszego życia wiele dobrego. Przynajmniej wiemy, czego się spodziewać, prawda? A skoro już to wiemy, możemy zrobić wszystko, aby przebiegło to bez nagłych wypadków. Ludzie mają jednak narzędzie, które często służy do odwracania przeciwności losu. To runy, czyli stary alfabet, wśród których każda litera ma swoje wyjątkowe znaczenie i działanie. Niektóre rozpalają miłość, inne budzą kreatywność i chęć do pracy. Jedne łagodzą migreny i pozwalają nam odpocząć, drugie są w stanie nawet ułatwić zajście w ciąże. Chcesz skorzystać z ich możliwości? Tania wróżka na SMS czeka na Twoje pytania, a w czytelni znajdziesz wskazówki, które mogą Ci się przydać.

Wykorzystuj swój potencjał!

Czasem tarot może dać nadzieję na odniesienie prawdziwego sukcesu. Może właśnie dzisiaj jedna z wróżek zobaczy w kartach, że to Twój czas na działanie. Usłyszysz, że w najbliższym czasie znajdziesz wymarzoną pracę, między Tobą a Twoim partnerem znów rozkwitną uczucia i nie będziesz mieć dłużej życiowych trudności. Taka wiadomość cieszy i niestety potrafi sprawić, że bezczynnie czekamy na dary losu. Jeśli już wiesz, że właśnie teraz jest Twój czas - skorzystaj z niego. Zrób wszystko, aby wykorzystać go jak najlepiej. Jeżeli się zatrzymasz, nie rozpoczniesz działania, które mogłoby przynieść Ci pozytywne skutki, możesz przeoczyć tę szansę. Nie pozwól na to.

Karty przewidziały coś, czego wolałbyś uniknąć? A może chcesz być absolutnie pewien, że Twoje wróżby się spełnią? Wszystko, co pojawia się w naszym życiu, jest konsekwencją i wynikiem działań, które podjęliśmy w przeszłości. Możemy o tym na co dzień nie myśleć, ale każdy wie, że kiedyś pojawiła się jakaś osoba lub wydarzenie, które zapoczątkowało kolejne. Tak działa wszechświat. Tyczy się to świata materialnego, gdzie wpływ mają na nas ludzie i przedmioty, oraz duchowego, w którym wiele dzieje się w sferze energii i umysłu. Wiesz, jak duży masz wpływ na to, w jakim stopniu spełni się Twoja wróżba?

Wróżbita Oskar Rybczyński Saleos
Zajmuję się magią, rytuałami, oczyszczaniem, ale przede wszystkim kartami Tarota. Obecnie pracuję z kartami Aleister’a Crowley’a (w zasadzie Edwarda Alexandra Crowley’a), które dzięki pracy brytyjskiej malarki pani Friedy Harris zyskują w moich oczach największą symbolikę i szczegółowość. Te karty łączą nie tylko wróżby na przyszłość. Karty Crowley'a to przede wszystkim podróż w świat Wielkich i Małych Wtajemniczeń Tarota - to magia. Sama praca z tymi kartami jest niczym rytuał. To nie zwykłe wróżby online. To połączenie tarota, mocy żywiołów i numerologi.

Komentarze są wyłączone.