Jak przyciągnąć pieniądze i szczęście do swojego życia? Poprzez oczyszczanie!

tarot
Jak można wpłynąć na wróżby?
29 września 2019
Tarot
Jak zadawać pytania do Tarota?
12 listopada 2019

Jak przyciągnąć pieniądze i szczęście do swojego życia? Poprzez oczyszczanie!

oczyszczanie

oczyszczanie

 

Czy ostatnio napotykasz w swoim życiu jedynie trudności? Nic nie wychodzi, mimo że niemal wszystko poświęcasz dla pracy? Masz problemy finansowe, pieniądze nie utrzymują się na Twoim koncie, relacje z ludźmi się rozpadają, a Ty czujesz się zwyczajnie nieszczęśliwy? Zamiast wciąż się zamartwiać i tkwić w tak niekorzystnej sytuacji, pozwól działać specjalistom. Twój problem może rozwiązać wróżka, która przywróci Ci płynność finansową, radość, udane związki i zasłużony odpoczynek. Sprawdź, czym jest oczyszczanie i w jaki sposób tarot może Ci w nim pomóc.

 

Oczyszczanie duchowe - czym jest?

Nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak ważna jest higiena ciała. To nasz codzienny sposób na zapobieganie chorobom i dbanie o zdrowie. Ważne jest jednak nie tylko oczyszczanie organizmu, ale również dbanie o czysty umysł, likwidowanie blokad energetycznych, rozpoznawanie obciążających powiązań i naleciałości. Wszystkie te zanieczyszczenia duchowe pogarszają nasze samopoczucie, utrudniają harmonijne relacje, blokują powodzenie w biznesie i życiu prywatnym. Dlaczego oczyszczanie ezoteryczne nie jest bardziej powszechne? Już w starożytności uważano to za podstawę zdrowia i równowagi psychicznej!
 

W jaki sposób działa oczyszczanie?

Mało prawdopodobne, że komukolwiek z nas nie zależy na świadomości naszej sfery duchowej, naszego umysłu i duszy. Oczyszczanie zaczyna się od analizy, która wskazuje nasze obciążenia. Może się okazać, że nasze niepowodzenia mają tam swoje źródło! Człowiek jest tak pięknym stworzeniem, że nasza naturalna siła zawsze każe nam wierzyć w siebie, działać efektywnie i każdego dnia uczyć się czegoś nowego. Skoro ciągle coś się nie udaje, czy możemy być pewni, że nie jesteśmy blokowani energetycznie w żaden sposób?

Tarot, a oczyszczanie

W świecie ezoteryki właściwie wszystko podlega oczyszczeniu. Wyjątkową wagę przykłada się oczyszczaniu kart tarota, z którymi tak często się przecież pracuje. Energia człowieka, który zadaje swoje pytania, pozostaje z kartami, które mu odpowiadały. Po sesji jednej osoby tarocista pozbywa się naleciałości, sprawiając, że przestrzeń, z której korzysta, jest otwarta i niezależna. Kończąc pracę z tarotem, ezoteryk układa karty po kolei, a czasem nawet okadza je dymem. Wszystko dlatego, że energia jest bardzo delikatna. Wróżka to specjalista, który gwarantuje bezpieczeństwo i fachowość swojej pracy. Tarot, który jest jej narzędziem, musi pozostać czysty od wszelkich naleciałości, blokad, schematów i preferencji.
 

Twoja delikatna energia

Skoro rozumiemy, jak ważne jest dbanie o równowagę energetyczną przy kartach tarota i w miejscu, w którym wróżka czy Tarocista pracuje, czy równie poważnie traktujemy porządek wokół siebie? Tarot działa w sferach delikatnych, dlatego nie podlega negocjacjom, że powinien być oczyszczany. Czy jednak mamy świadomość, że szczególnie istotna jest nasza własna równowaga? Przecież wpływa ona na powodzenie w pracy, finansach, związkach, życiu prywatnym, oddziałuje nasze samopoczucie, może nawet poprawić nasz stan zdrowia. Niech Tarot będzie tu zatem przykładem higieny energetycznej. Jeśli czujemy, że straciliśmy powodzenie w życiu, może pomóc nam wróżka. Znajdź taką, która rozpozna Twoją sytuację już dzisiaj na portalu Tarot Online.

Wróżbita Oskar Rybczyński Saleos
Zajmuję się magią, rytuałami, oczyszczaniem, ale przede wszystkim kartami Tarota. Obecnie pracuję z kartami Aleister’a Crowley’a (w zasadzie Edwarda Alexandra Crowley’a), które dzięki pracy brytyjskiej malarki pani Friedy Harris zyskują w moich oczach największą symbolikę i szczegółowość. Te karty łączą nie tylko wróżby na przyszłość. Karty Crowley'a to przede wszystkim podróż w świat Wielkich i Małych Wtajemniczeń Tarota - to magia. Sama praca z tymi kartami jest niczym rytuał. To nie zwykłe wróżby online. To połączenie tarota, mocy żywiołów i numerologi.

Komentarze są wyłączone.