Jak zadawać pytania do Tarota?

oczyszczanie
Jak przyciągnąć pieniądze i szczęście do swojego życia? Poprzez oczyszczanie!
25 października 2019
Tarot
Czy ludzie słusznie boją się Tarota?
3 grudnia 2019

Jak zadawać pytania do Tarota?

Tarot

Tarot

 
Niewielki błąd podczas zadawania pytań kartom może wpłynąć na jakość całej wróżby. Aby wiedzieć, jak pytać, żeby Tarot odpowiadał, trzeba nie tylko mądrze formułować pytanie, ale i pewnych sytuacji się wystrzegać. Upewnij się, że wiesz, jak zadawać pytania przed najbliższą rozmową z wróżką. Niech wiedza wróżki i Tarot służą Ci najlepiej, jak potrafią!
 

Tarot lubi szczerość

Choć małe kłamstewko może nie pasować na początek listy jako najgorsze z zachowań, sprawia ono, że cała wróżba traci na ważności. Wszystkim zdarza się kłamać, dlatego to takie istotne. To nie jest kwestia oszukania wróżki - dla niej tak naprawdę nie robi znaczenia, o co pyta. To Twój czas, który powinieneś w pełni wykorzystać, dlatego zadawaj pytania mądrze. Tarot chętnie pomoże właśnie Tobie, więc nie udawaj innej osoby. Jeżeli skłamiesz na temat swojego wieku, statusu związku, przeszłości, lub czegokolwiek innego, Tarot Online nie przekaże Ci prawdziwych informacji na temat Twojego życia.

Jest dla Ciebie coś krępującego? Pamiętaj, że Tarot ma być dla Ciebie wskazówką. Wróżka, z którą rozmawiasz, omawiała już wiele prywatnych tematów. To specjalistka w swojej dziedzinie, która wie, jak obchodzić się z delikatnymi kwestiami. Nie zostaniesz w żaden sposób oceniony, bo nie na tym polega jej praca. W im większych jesteś tarapatach, tym bardziej nie możesz zwlekać ze zwróceniem się o pomoc!

Pytania dobrze sformułowane

Tarot nie powinien służyć nam jako źródło pewnych i niepodważalnych informacji. To wskazówka, którą jedynie my możemy wprowadzić w życie, lub zmienić. Jeżeli mamy wiedzę na temat naszej możliwej przyszłości, wtedy możemy na nią wpłynąć. Jeśli rozmawiamy z wróżką ze świadomością tego, jak działa Tarot, możemy dowiedzieć się podczas rozmowy znacznie więcej. Źle sformułowane pytanie może niestety sprawić, że odpowiedź nie będzie adekwatna i satysfakcjonująca.

Pytania, które zadajemy do Tarota, nie powinny mieć zamkniętej formy, to znaczy odpowiedź na nie nie powinna zamykać się jedynie w „tak” lub „nie”. Jeżeli chcemy wiedzieć na przykład to, czy uda nam się zbudować szczęśliwy związek z konkretną osobą, lepiej zapytać o przyszłość związku. Jeżeli z góry ograniczymy możliwą odpowiedź, możemy nie dowiedzieć się z niej zbyt wiele.

Nie powinno się pytać o coś, co jest naszą osobistą decyzją. Choć Tarot z założenia ma być dla nas wskazówką, nie może podejmować za nas wyborów. Jeśli chcemy wiedzieć, czy powinniśmy zaangażować się w jakąś konkretną relację, lepiej zapytać o zamiary drugiego człowieka i powodzenie takiego związku. Na podstawie takich informacji łatwiej będzie nam podjąć słuszną decyzję.

Pytania powinny być mimo wszystko dość konkretne. Podczas gdy pytanie o przyszłość związku z jedną osobą ma swój potencjał, pytając o przyszłość całego swojego miłosnego życia, mamy zdecydowanie mniejszą szansę na zdobycie istotnych informacji. Możemy co prawda dowiedzieć się, że niedługo poznamy fantastyczną osobę, jednak jeśli martwi nasz samotność, lepiej będzie zapytać właśnie o nią i jej możliwe rozwiązania. Pytania ogólne na temat przyszłości w życiu mają bardzo małą szansę uzyskania wartościowej odpowiedzi.

Tematy, których nie powinniśmy poruszać

Są sprawy, w które nie powinniśmy ingerować. Jedne z nich to tematy dotyczące śmierci, czy przyszłości nienarodzonego jeszcze dziecka. Inne zaś dotyczą kwestii, które bazują jedynie na naszej ciekawości. Tarot może przecież powiedzieć wszystko, zatem dlaczego nie zapytać o to, jak się wiedze w życiu staremu znajomemu? Albo czy sąsiadka wreszcie rozwiedzie się ze swoim mężem alkoholikiem? Nie mamy złych zamiarów - chcemy tylko zapytać. Jednak czy my sami chcielibyśmy, aby ktoś miał nieograniczony wgląd w nasze prywatne życie? Aby Tarot opowiedział coś o życiu człowieka, dana osoba musi wyrazić na to zgodę. Uszanujmy swoją i czyjąś prywatność oraz to, że Tarot daje indywidualne wskazówki.

Ile odpowiedzi da Tarot?

Nawet jeśli w odpowiedni sposób zadamy pytanie, bywa, że odpowiedź nie jest dla nas satysfakcjonująca. Niecierpliwość powoduje, że chcemy niemal od razu zadzwonić do wróżki ponownie, a może nawet tym razem wybrać inną, aby się upewnić. Czy jednak to cokolwiek zmieni? Tarot nie odpowie kilkukrotnie na to samo pytanie. Odpowiedź, którą powinniśmy wziąć pod uwagę, dostajemy za pierwszym razem. Każda inna będzie coraz trudniejsza do zinterpretowania, aż w końcu całkowicie nieprawdziwa. Żeby drugi raz zapytać o tę samą kwestię, należy przede wszystkim poczekać. Po upływie miesiąca, jeśli w całej sprawie coś się zmieni, możemy skonsultować się z wróżką, aby Tarot pokazał nam nowy obraz sytuacji. Jeżeli zaś nic nie ulegnie zmianie, Tarot może jeszcze raz odpowiedzieć na pytanie, aby sprawdzić, co jest tego przyczyną.

Wróżbita Oskar Rybczyński Saleos
Zajmuję się magią, rytuałami, oczyszczaniem, ale przede wszystkim kartami Tarota. Obecnie pracuję z kartami Aleister’a Crowley’a (w zasadzie Edwarda Alexandra Crowley’a), które dzięki pracy brytyjskiej malarki pani Friedy Harris zyskują w moich oczach największą symbolikę i szczegółowość. Te karty łączą nie tylko wróżby na przyszłość. Karty Crowley'a to przede wszystkim podróż w świat Wielkich i Małych Wtajemniczeń Tarota - to magia. Sama praca z tymi kartami jest niczym rytuał. To nie zwykłe wróżby online. To połączenie tarota, mocy żywiołów i numerologi.

Komentarze są wyłączone.