Jak wróżyć z Tarota?

Czemu warto uczyć się Tarota?
Czemu warto uczyć się Tarota?
29 lipca 2019
Tarot
Jak działa Tarot?
2 sierpnia 2019

Jak wróżyć z Tarota?

tarot online

tarot online

Pasja do Tarota

Tarot to narzędzie, które pozwala odczytywać zarysy przyszłości, przeszłości, intencji innych ludzi, czy nawet etapu rozwoju człowieka. W rękach doświadczonego tarocisty interpretacja kart jest szybka i niemal intuicyjna, ponieważ podstawowa wiedza, którą zdobyć można z książek, rozwijała się przez lata jego pracy. Umiejętności, które można nabyć pracując z Tarotem, to nie tylko powszechnie znane wróżenie, ale również wyostrzona intuicja, dojrzałe podejście do problemów i umiejętność rozpoznawania prawdziwej natury rzeczy.

 

Pierwsze kroki z Tarotem

Nie brakuje osób zainteresowanych tajemniczym działaniem kart Tarota. Podczas gdy wróżenie drugiej osobie to wzięcie na siebie sporej odpowiedzialności za jej los, ponieważ ludzie przyjmują wróżby nadzwyczaj poważnie i niejednokrotnie ich decyzje życiowe na nich właśnie polegają, korzystanie z kart na swój własny użytek to wspaniała okazja do rozwoju. Zatem jak wróżyć z Tarota? Od czego zacząć, aby cała przygoda owocowała rozwijającymi się umiejętnościami? Sprawdź, albo zapytaj najlepszych i najtańszych wróżek w Polsce!

Dziś nie trudno o książki, artykuły, czy całe strony internetowe poświęcone interpretacji i technikom kart Tarota. Chociaż każdy tarocista ma wyrobione własne opinie na temat konkretnych kart czy metod ich rozkładania, aby móc zdobywać doświadczenie kierowane intuicją bezsprzecznie na początku należy zdobyć wiedzę teoretyczną. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby już w momencie początkowej fazy nauki mieć własną talię i uczyć się razem z nią, jednak informacje na temat znaczenia każdej z kart są ważne, aby móc następnie zacząć pracę praktyczną, która uzupełni dotychczas zebraną wiedzę. Taka podstawowa znajomość symboliki pomoże również w zrozumieniu Tarota Online stawianego przez doświadczoną wróżkę.

Obrazy, które przyciągają

Zakup pierwszej talii Tarota to niewątpliwie ekscytujący moment. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele pięknie zdobionych kart, które nawet dla niewtajemniczonej osoby prezentują się nadzwyczaj ciekawie. Wzorów jest jednak tak wiele, że niektóre z nich mogą wywoływać w konkretnej osobie negatywne emocje lub nawet strach. Jaką talię kart Tarota wybrać? Zdecydowanie taką, z którą praca będzie przyjemnością. Bogate w symbolikę obrazy mają być nie tylko narzędziem, ale również źródłem pozytywnych odczuć. Te ilustracje to tak naprawdę sztuka - nikt nie chciałby otaczać się taką, która wywołuje w nim lęk. Dobrze wybrane karty dadzą motywację do nauki i doskonalenia swoich umiejętności, ponieważ używanie ich, a nawet zwykłe oglądanie i zaznajamianie się z nimi, będzie przyjemne tak, jak oglądanie prawdziwych dzieł sztuki. Tarot, chociaż nie jest pierwotnie dziełem plastycznym, pochodzi co najmniej z XIV wieku, zatem jest prawdziwą przedwiekową sztuką, której siły przetrwania nie sposób zlekceważyć.

Tarot w drodze przez życie

Po zapoznaniu się z teorią na temat kart przychodzi czas na praktykę. Tarot sam w sobie jest najlepszym nauczycielem, który nieustannie uzupełnia wiedzę i doświadczenie każdego tarocisty. Pracę z kartami osoby początkującej najlepiej traktować jako narzędzie indywidualne i służące do własnego rozwoju, w którego uzupełnieniu pomoże kontakt z doświadczoną wróżką. Współpraca z drugą osobą, która ma pełne zaufanie do tarocisty, potrafi być obciążająca i wymagająca, zarówno pod kątem umiejętności, których może wymagać ewentualny klient, jak i odpowiedzialności za przekazaną interpretację. Z pomocą dla interesujących się kartami osób przychodzi Tarot Online. Na stronie internetowej na kontakt czeka wielu specjalistów z dziedziny ezoteryki, którzy potrafią wyczerpująco odpowiedzieć na pytania i mają ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi w różnej sytuacji życiowej.

Kształtowanie intuicji wymaga czasu i ćwiczeń. Rozwój duchowy, z którym wiąże się dojrzała intuicja, jest nieoceniony również w codziennym życiu. Tarot Online to miejsce, w którym spotykają się przeróżni ludzie - ci, którzy posiadają talię kart we własnym domu, jak i tacy, którzy sami nie zgłębiają tajników Tarota. Zanim umiejętności pozwolą, aby karty stały się drogowskazem, warto skorzystać z opinii kogoś, kto przy ich pomocy wskazał drogę już wielu.

Autor tekstu: Wróżbita Oskar Rybczyński Saleos - oczywiście zakaz kopiowania, czyli kradzieży bez mojej zgody w całości lub jakiejkolwiek części, jak chcesz to możesz udostępnić linka do tej strony.

Wróżbita Oskar Rybczyński Saleos
Zajmuję się magią, rytuałami, oczyszczaniem, ale przede wszystkim kartami Tarota. Obecnie pracuję z kartami Aleister’a Crowley’a (w zasadzie Edwarda Alexandra Crowley’a), które dzięki pracy brytyjskiej malarki pani Friedy Harris zyskują w moich oczach największą symbolikę i szczegółowość. Te karty łączą nie tylko wróżby na przyszłość. Karty Crowley'a to przede wszystkim podróż w świat Wielkich i Małych Wtajemniczeń Tarota - to magia. Sama praca z tymi kartami jest niczym rytuał. To nie zwykłe wróżby online. To połączenie tarota, mocy żywiołów i numerologi.

Komentarze są wyłączone.