Oczyszczanie pożywienia z negatywnej energii

Warto sobie wróżyć z wahadełkiem
15 grudnia 2021
Żywioł ognia w sztuce ezoterycznej
16 grudnia 2021

Oczyszczanie pożywienia z negatywnej energii

Rytuał oczyszczenia większości osób kojarzy się ze zdejmowaniem klątw, czy uroków albo wypędzaniem złej energii z miejsca naszego zamieszkania. Tymczasem warto mieć świadomość, że można, a nawet warto energetyzować oraz oczyszczać jedzenie i napoje, które mamy zamiar spożywać. Już kilkaset lat temu ludzie doświadczali pozytywnych efektów spożywania specjalnie oczyszczonych i naenergetyzowanych pokarmów. Możecie na różne sposoby wpłynąć na to, czym karmicie oraz poicie swój organizm. Nie trzeba przestrzegać restrykcyjnych diet, ale spożywać produkty dobrej jakości i nacechowane wysokimi wibracjami.

Rytuały poprawiają jakość tego, co jemy i pijemy

Rytuał oczyszczania i energetyzowania produktów spożywczych na pierwszy rzut oka wydaje się nieco dziwny, a nawet nie do końca potrzebny. Jednak w ten sposób przygotowane potrawy zawierają więcej cennych składników odżywczych i są przepełnione wyłącznie dobrą energią, którą wchłaniamy w siebie podczas jedzenia.

Dieta wysokowibracyjna a życiowa energia

Jeśli chcecie cieszyć się dobrym zdrowiem duszy i ciała, zafundujcie swojemu organizmowi ponadprzeciętną energię życiową z naprawdę dobrego pożywienia. Zdaniem doświadczonych dietetyków produkty dobrej jakości to przede wszystkim te pochodzące z ekologicznych upraw,  przynoszące korzyści nie tylko ludzkiemu organizmowi, ale całej naszej planecie. Sekretem wysokowibracyjnej diety jest spożywanie posiłków z produktów świeżych, nieprzetworzonych,  bez użycia syntetycznych składników czy substancji chemicznych. W magicznych rytuałach znanym współczesnym wróżkom i wróżbitom znajdziecie także i te związane z oczyszczeniem produktów pochodzenia zwierzęcego, jak również warzyw i owoców zanieczyszczonych np. podczas transportu z przetwórni do sklepu. 

Oczyszczanie jadła i napojów z pomocą reiki

Aby dostarczyć swojemu wartościowych składników, nie musicie żyć zgodnie z filozofią bretarianizmu, czyli taką odnoszącą się do korzystania z naturalnego ziemskiego światła. Do rytuałów mających na celu poprawić wibrację i zwiększyć wartość naszych posiłków można stosować z powodzeniem energię reiki.

To warto jeść i pić zdaniem ezoteryków

Powszechnie uważa się, że specjaliści w zakresie ezoteryki preferują dietę wegańską lub wegetariańską, albo zachęcają innych do dość kontrowersyjnego bretarianizmu. Tymczasem ezoterycy zachęcają do spożywania zróżnicowanych produktów spożywczych, które zapewniają solidne uziemienie i dają nam solidną dawkę korzystnej energii oraz zapobiegają przyleganiu do nas uciążliwych podczepów energetycznych i astralnych.

  • Owoce (zwłaszcza te cytrusowe) poprawiają zdolność organizmu do przyswajania dobrej energii i wzmacniają jego funkcje ochronne.
  • Jajka i przetwory nabiałowe należy przyjmować wyłącznie bardzo świeże – tylko takie nie tracą swej pierwotnej dobrej energii
  • Najlepszym energetycznie napojem jest uniwersalna i czysta woda, którą dla smaku można wzbogacić o odrobiną miodu.
  • W miarę możliwości należy unikać w diecie produktów zbożowych jakże ubogich w pozytywną energię.

Komentarze są wyłączone.